Služby

Na začiatku je myšlienka.
Na konci je Váš spokojný zákazník.

Materializujeme myšlienky našich partnerov v 3 krokoch:

  • Pochopenie situácie a návrh riešenia
  • Vývoj a výroba prototypu
  • Zabezpečenie sériovej výroby

Vaša predstava o tom, čím má Váš produkt uspokojiť Vášho zákazníka je pre nás najpodstatnejšou informáciou. Túto informáciu spracujeme vo virtuálnom prostredí pomocou príslušných CAD nástrojov a ukážeme Vám, ako bude vyzerať Váš produkt.

Keď sa dohodneme na detailoch, vyvinieme a vyrobíme prototyp Vášho produktu. Prototyp si môžete vyskúšať, či Vám vyhovuje parametrami a môže si ho vyskúšať aj Váš zákazník.

Pripomienky a zlepšenia zapracujeme do prototypu a pripravíme všetko pre sériovú výrobu Vášho produktu. Následne zabezpečíme sériovú výrobu podľa dohody o spôsobe ďalšej spolupráce. Súčasťou ďalšej spolupráce môže byť aj podpora servisu Vášho produktu.

Výroba prototypov:

Prototypy elektronickej časti produktov vyrábame na vlastnej výrobnej linke. Pre výrobu prototypov mechanických častí používame niekoľko CNC strojov. Špeciálne a tvarovo zložitejšie alebo drobné mechanické diely vyrábame na 3D tlačiarni, prípadne vyrezávame na CO2 laseri.
V oblasti vývoja elektroniky používame najmä SMD technológiu. Zabezpečujeme tým vysoký stupeň integrácie a malé konečné rozmery produktov ako aj vysokú spoľahlivosť. V zásade vyberáme súčiastky podľa potrieb príslušného projektu.